Green House Seeds to jedna z najbardziej cenionych marek, oferująca szeroki wybór wysokiej jakości odmian nasion konopi indyjskich. Dla konopnych pasjonatów, growerów, i kolekcjonerów jest to firma uznawana za niekwestionowanego lidera w branży. To co ich do niej przyciąga to różnorodność genetyczna Cannabis. Przyjrzyjmy się zatem najpopularniejszym odmiano Green House Seeds.

Krótko o historii i renomie marki

Green House Seeds to renomowana firma w konopnej branży, która wyrosła na międzynarodowego lidera. Jej historia sięga lat 80 ubiegłego wieku, wówczas, gdy Arjan Roskam, założyciel Green House Seeds, rozpoczął swoją pasję od podróży po świecie w poszukiwaniu najwyższej jakości odmian konopi. W 1985 roku Arjan otworzył swój pierwszy sklep w Amsterdamie, który szybko stał się mekką dla miłośników konopi indyjskich.

Z kolei w 1992 roku Green House Seeds zyskała międzynarodową sławę, zdobywając Złoty Puchar Cannabis na prestiżowym Cannabis Cup za ich wyjątkową odmianę Arjan’s Haze. Był to przełom, który uczynił Green House Seeds jednym z najbardziej szanowanych producentów na świecie.

Kolejne lata przyniosły firmie również wiele nagród i prestiżowych wyróżnień umacniając bardziej jej pozycję na rynku. Przyjrzyjmy się najpopularniejszym w tej chwili odmianom tej marki.

Super Lemon Haze

Super Lemon Haze to jedna z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych odmian Green House Seeds. Znana ze swojego intensywnego cytrynowego smaku i aromatu.

Jest to odmiana z dominacją Sativy, która zdobyła liczne nagrody na międzynarodowych konkursach. Charakteryzuje się bardzo dużą zawartością THC na poziomie od 19-23 proc.

Jest to świetna propozycja dla tych, którzy cenią sobie silne, energetyzujące doznania. Roślina jest stosunkowo łatwa w uprawie, co sprawia, że nawet początkujący growerzy mogą cieszyć się plonem pełnym kryształków i intensywnego zapachu cytryny.

White Widow

White Widow, czyli Biała Wdowa, to bez wątpienia legenda w świecie Cannabis. Green House Seeds jest jednym z jej renomowanych producentów.

White Widow to hybryda z dominacją Indici, która charakteryzuje się potężnymi pąkami pokrytymi gęstymi, białymi włoskami. Stąd też jej nazwa. Zawartość THC wynosi w tej odmianie w granicach od 20–25 proc.

Efekt? White Widow to potężna i relaksująca propozycja, która zdobyła uznanie zarówno wśród użytkowników medycznej marihuany jak i tych, którzy jarają zioło rekreacyjnie.

Białą Wdowę można polecić growerom o umiarkowanym doświadczeniu, ponieważ jest to odmiana stosunkowo odporna na choroby i szkodniki.

Northern Lights

Northern Lights to kolejna perełka od Green House Seeds, na którą nie sposób nie zwrócić uwagi. Odmiana z dominacją Indici jest ceniona przede wszystkim ze względu na swoje głęboko relaksujące działanie i stan błogości

Znana jest także z łatwości uprawy, co czyni ją znakomitym wyborem dla początkujących growerów. Zawartość THC w Northern Lights oscyluje w granicach 18–20 proc. Efektem tego są właśnie delikatne, ale również trwałe doznania, które świetnie sprawdzają się jako środek relaksacyjny oraz leczniczy.

Trainwreck

Trainwreck to unikalna hybryda pochodząca od trzech różnych odmian. Jest to odmiana z dominacją sativy charakteryzująca się intensywnym, ziemistym aromatem i potężnym działaniem psychoaktywnym.

Zawartość THC w Trainwreck można oszacować na poziomie 20–25%, co czyni ją jedną z najmocniejszych odmian w ofercie Green House Seeds.

Growerzy cenią ją przede wszystkim za szybki czas kwitnienia i bardzo obfite plony. Efekt? Jest to świetny wybór dla tych, którzy szukają mocnych doznań przy minimalnych nakładach pracy.

 

Artykuł sponsorowany

0 odpowiedzi na “Green House Seeds: Przewodnik po najpopularniejszych odmianach”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *